Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka

W sobotę 13 lutego 2021 r. w Sierczy  na Bazie odbył się Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka, organizowany przez Oddziały Przedszkolne i Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Sierczy oraz Fundację Licytuję-Pomagam. W kiermasz zaangażowała się społeczność przedszkola i szkoły oraz okoliczni mieszkańcy.

Dowiezionych zostało przeszło sto ciast, do tego niezliczona ilość muffinek, ciasteczek, chrustu, pierników i innych pyszności. Powstało prawie 300 paczek, różnej wielkości.

W ten mroźny sobotni poranek serca przybyłych na kiermasz gości były niezwykle szczodre i gorące. Już od wczesnych godzin można było nabyć słodkie pyszności oraz walentynkowe upominki robione własnoręcznie przez grupkę uczennic oraz dzieci przedszkolne. Zainteresowanie było ogromne, już przed południem po paczkach z ciastem i upominkach nie było śladu. Atmosfera była niezwykle życzliwa i wesoła. Okoliczni mieszkańcy, a także wielu przyjezdnych okazało niezwykłą solidarność .

Na rehabilitację dla małego dzielnego wojownika o imieniu Tymek, udało się zebrać 11 577,50 zł!!!!