Sprintem do Maratonu razem z Panem Adamem Czerwińskim

Nasze przedszkolaki brały udział w projekcie organizowanym przez Bliżej Przedszkola – „Sprintem do maratonu”. Dzieci odbyły prawdziwy trening razem z Panem Adam Czerwiński, zawodowym biegaczem i trenerem, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz uczestnikiem Mistrzostw Europy, byłym nauczycielem naszej szkoły. Po rozgrzewce każda z grup odbyła krótki emocjonujący bieg, uwieńczony rozdaniem przez naszego Mistrza oraz Panią Dyrektor medali oraz dyplomów🎉 #sprintemdomaratonu #bliżejprzedszkola #adamczerwiński

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status