Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Rodzice dzieci którzy po raz pierwszy chcą zapisać dziecko do przedszkola składają wniosek (wypełniony w systemie informatycznym) o przyjęcie: w terminie od 24 kwietnia od godz. 8.00 do 15 maja do godz. 15.00.

Wydrukowany wniosek, po podpisaniu,(wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów) składają Państwo wyłącznie w placówce pierwszego wyboru, gdzie następuje weryfikacja danych i potwierdzenie złożenia wniosku w systemie informatycznym.

Wnioski będą przyjmowane w księgowości w godzinach 8.00 – 15.00

Informacje na temat rekrutacji oraz dokumenty do pobrania znajdą państwo również na stronie Gminy Wieliczka.

rekrutacja_uzupelniajaca_kandydat_wniosek_wieliczka

Dodatkowe informacje i dokumenty:

• Poradnik kandydata – tutaj
  • Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych uchwala_dz-u-woj-mal-poz-258
  • ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA
    w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego zarzadzenie_82_2017