Rekrutacja 2022/2023

Szanowni Rodzice,

Od dnia 1 marca 2022 r. od godz. 8.00 w celu przeglądania ofert oraz wprowadzania  i edycji wniosków rekrutacyjnych zostanie uruchomiona strona pod adresem: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka
Uzupełnione wnioski, wydrukowane i podpisane przez obojga rodziców należy złożyć  w przedszkolu pierwszego wyboru. W  naszym oddziale przedszkolnym będzie to możliwe poprzez przesłanie scanu na adres mailowy: aanyz@sp-siercza.pl lub osobiście  w  sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach   od 800 do 1500 

W razie pytań proszę kontaktować się mailowo na adres: aanyz@sp-siercza.pl lub telefonicznie 12 651 54 97, 662 274 682.

Szanowni Rodzice,

Poniżej systematycznie zamieszczane będą informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

  • Informacja o terminach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 – Strona Gminy Wieliczka – Link tutaj<<
  • Uchwała NR XXXVII/483/2021 Rady Miejskiej w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli w Gminie Wieliczka pdf
  • Terminy i kryteria rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i punktów przedszkolnych w Gminie Wieliczka 2022/2023 pdf
  • Oświadczenie o wielodzietności rodziny pdf
  • Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka pdf
  • Deklaracja – Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata w sprawie korzystania z usług  przedszkola 2022_2023 pdf
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status