Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

21 czerwca 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć  szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na początku wystąpiły dzieci z grup młodszych. Zaśpiewały piosenki i wierszykami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem

Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie, a na zakończenie wszystkie przedszkolaki zaprezentowały brazylijską sambę.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

 

Uroczyste zakończenie roku