Rekrutacja 2022/2023

Szanowni Rodzice,

Od dnia 1 marca 2022 r. od godz. 8.00 w celu przeglądania ofert oraz wprowadzania  i edycji wniosków rekrutacyjnych zostanie uruchomiona strona pod adresem: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka
Uzupełnione wnioski, wydrukowane i podpisane przez obojga rodziców należy złożyć  w przedszkolu pierwszego wyboru. W  naszym oddziale przedszkolnym będzie to możliwe poprzez przesłanie scanu na adres mailowy: aanyz@sp-siercza.pl lub osobiście  w  sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach   od 800 do 1500 

W razie pytań proszę kontaktować się mailowo na adres: aanyz@sp-siercza.pl lub telefonicznie 12 651 54 97, 662 274 682.

Dziękuję

Anna Anyż

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status