Wycieczka integracyjna

12 czerwca 2017 r. wszystkie dzieci z przedszkola pojechały na długo oczekiwaną wycieczkę integracyjną  do Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek”.  Pogoda  i tym razem dopisała.  Na przedszkolaków czekało tam mnóstwo atrakcji. Każda z grup pod kierunkiem animatora zwiedziła przygodowo – edukacyjny park tematyczny o nazwie „Świat Solnych Skał”, inspirowany bocheńską kopalnią soli. Trasa wędrówki wiodła m.in. przez zamek żupny, osadę górniczą, labirynt podziemnych korytarzy oraz osadę kupiecką. Dzieci miały możliwość poznać ciekawostki związane z tradycją wydobycia soli w regionie, przy okazji świetnie się bawiąc i uczestnicząc w zajęciach sportowo – rekreacyjnych. Ostatnim punktem programu było odwiedzenie mini – zoo, w którym mogliśmy zobaczyć m.in. lamy peruwiańskie i owce kameruńskie.

Dzieci były zachwycone tym, co przeżyły, co zobaczyły i nie miały ochoty szybko wracać do domu.

Wycieczka integracyjna – zdjęcia